10 Nejlepších Halloween Filmy Pro Děti!

Halloween je oblíbený svátek plný strašidel a kouzel. Každý rok se spousta dětí těší na to, že si mohou vychutnat večer plný strachu a dobrodružství. Pro ty, kteří jsou ochotni prožít tento večer uvnitř, je tu spousta Halloween filmů pro děti. Tyto filmy jsou plné příběhů o dětech, kteří musí čelit tajemným silám, které chtějí zničit jejich domovy a země. Aby se s tím poprali, musí se spojit a bojovat.

Halloween Filmy Pro Děti

Halloween je oblíbená doba pro děti, kteří milují strach a dobrodružství. Pro tyto děti jsou k dispozici skvělé Halloweenské filmy, které jsou plné duchařských dobrodružství, tajemných postav a vílích kouzel. Mezi nejoblíbenější Halloweenské filmy pro děti patří „Casper“, „Hocus Pocus“, „The Nightmare Before Christmas“ a „It’s the Great Pumpkin, Charlie Brown“. Tyto filmy jsou plné kouzelných příběhů, které se dětem líbí a učí je, jak se bát a také jak se bavit.

 1. Hotel Transylvánie (2012)
  • Popis: Drákula provozuje hotel pro monstra, kam lidé nemají vstup. Jeho svět se ale obrátí vzhůru nohama, když do hotelu zavítá obyčejný chlapec a zamiluje se do jeho dcery Mavis.
  • Herci: Adam Sandler (Drákula), Selena Gomez (Mavis), Andy Samberg (Jonathan), Kevin James (Frankenstein), Fran Drescher (Eunice), Steve Buscemi (Wayne), Molly Shannon (Wanda).
 2. Čarodějnice ze země Oz (1939)
  • Popis: Mladá dívka Dorothy se ocitne v kouzelné zemi Oz, kde se setká s čarodějnicemi, létajícími opicemi a dalšími podivnými bytostmi. Spolu se svými novými přáteli se vydává na cestu za velkým čarodějem, aby se mohla vrátit domů.
  • Herci: Judy Garland (Dorothy), Frank Morgan (čaroděj), Ray Bolger (strašák), Bert Lahr (lev), Jack Haley (plechový muž), Margaret Hamilton (zlá čarodějnice ze západu).
 3. Koralína a svět za tajemnými dveřmi (2009)
  • Popis: Koralína objeví ve svém novém domě tajemné dveře, za kterými najde svět, kde všechno vypadá dokonale. Postupně ale odhaluje, že tento svět je nebezpečný a musí najít odvahu, aby se postavila jeho temným silám.
  • Herci: Dakota Fanning (Koralína), Teri Hatcher (matka/ Jiná matka), Jennifer Saunders (paní Spink), Dawn French (paní Forcible), Keith David (kočičí princ).
 4. Monstra vs. Vetřelci (2009)
  • Popis: Skupina monster musí zachránit svět před invazí vetřelců. Mezi nimi je i Susan, která se po kontaktu s mimozemskou substancí promění v obří ženu.
  • Herci: Reese Witherspoon (Susan), Hugh Laurie (Dr. Cockroach), Seth Rogen (B.O.B.), Will Arnett (The Missing Link), Kiefer Sutherland (Generál W.R. Monger), Rainn Wilson (Galaxhar).
 5. Strašidelný dům (2003)
  • Popis: Když se rodina Kriticosových přestěhuje do zdánlivě luxusního domu, brzy zjistí, že ve skutečnosti se jedná o zařízení pro lovení duchů. A tito duchové jsou nyní naštvaní.
  • Herci: Tony Shalhoub (Arthur Kriticos), Embeth Davidtz (Kalina Oretzia), Matthew Lillard (Dennis Rafkin), Shannon Elizabeth (Kathy Kriticos), Alec Roberts (Bobby Kriticos).
 6. Noční můra před Vánoci (1993)
  • Popis: Jack Skellington z Halloweentown objeví Christmas Town a rozhodne se, že by chtěl Vánoce slavit také. Jeho pokusy ale vytvořit vlastní verzi Vánoc vedou k nečekaným výsledkům.
  • Herci: Chris Sarandon (Jack Skellington), Danny Elfman (Jack Skellington – zpěv), Catherine O’Hara (Sally), William Hickey (Dr. Finklestein), Glenn Shadix (Burgomistr).
 7. Harry Potter a Kámen mudrců (2001)
  • Popis: Harry Potter zjistí, že je čaroděj a začne studovat na Bradavicích. Zde se setká s novými přáteli a začne odhalovat tajemství kolem kamenů mudrců.
  • Herci: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermiona Granger), Richard Harris (Dumbledore), Maggie Smith (profesorka McGonagall).
 8. Addamsova rodina (1991)
  • Popis: Addamsovi jsou podivná rodina žijící ve velkém sídle. Když se objeví někdo, kdo tvrdí, že je ztracený bratr Gomez Addams, rodina ho přijme. Ale vše není tak, jak se zdá.
  • Herci: Anjelica Huston (Morticia Addams), Raul Julia (Gomez Addams), Christopher Lloyd (Fester Addams), Christina Ricci (Wednesday Addams), Jimmy Workman (Pugsley Addams).
 9. Hocus Pocus (1993)
  • Popis: Tři čarodějnice jsou oživeny v současném Salem a snaží se získat věčnou mládost. K tomu ale potřebují pomoc dětí, které se jim snaží čarodějnický plán zhatit.
  • Herci: Bette Midler (Winifred), Sarah Jessica Parker (Sarah), Kathy Najimy (Mary), Omri Katz (Max), Thora Birch (Dani).
 10. Casper (1995)
  • Popis: Kat se se svým otcem přestěhuje do starého domu, kde potká Caspera, přátelského ducha. Spolu zažijí mnoho dobrodružství, zatímco se snaží najít způsob, jak Caspera vrátit zpět k životu.
  • Herci: Christina Ricci (Kat), Bill Pullman (Dr. Harvey), Devon Sawa (Casper), Cathy Moriarty (Carrigan), Eric Idle (Dibs).
Přečtěte si více  10 Nejlepších Hororů Na Netflixu!

Jaké jsou nejoblíbenější Halloweenské filmy pro děti?

Halloween je oblíbené svátky pro děti. Ale jaké Halloweenské filmy jsou nejoblíbenější? Existuje tolik možností pro všechny věkové kategorie, od klasických po moderní počiny. Tady je seznam nejoblíbenějších Halloweenských filmů pro děti.

Hocus Pocus je klasickým Halloweenským filmem. Tento kouzelnický film o trojici čarodějnic je oblíbený jak u dětí, tak u dospělých. Děti budou milovat příběh Maxe a jeho sestry, kteří se snaží zastavit čarodějnice.

The Addams Family je druhým nejoblíbenějším Halloweenským filmem. Tento film zachycuje zábavnou rodinu, která se vydává na dobrodružství vyřešit záhadu. Děti se budou bavit, sledováním Addamsů, jak se snaží vyřešit záhadu a porazit zlého nezvaného hosta.

Ghostbusters je dalším oblíbeným Halloweenským filmem. Tento film o skupině ochránců města, kteří se snaží zastavit zlé duchy a démony, je populární mezi dětmi. Děti se budou bavit sledováním skupiny hrdinů, jak bojují s tímto zlem.

Monster House je dalším oblíbeným Halloweenským filmem. Tento animovaný film o domě, který je obýván zlým duchem, je oblíbený mezi dětmi. Děti si užijí sledování, jak se dva kamarádi snaží porazit domovského ducha.

10 Nejlepších Halloween Filmy Pro Děti!

Beetlejuice je posledním nejoblíbenějším Halloweenským filmem. Tento komediální horor o duchovi, který se snaží vyhnat rodinu z jejich domu, je populární u dětí. Děti se budou bavit sledováním Beetlejuiceho a jeho zábavných žertů.

Tyto Halloweenské filmy jsou oblíbené mezi dětmi. Děti si budou užívat příběhy a dobrodružství, která nabízejí. Takže, ať už vybíráte pro své děti Halloweenský film, s tímto seznamem budete na dobré cestě.

Jaké jsou nejlepší Halloweenské filmy pro mladší děti?

Halloween je svátek, který se každým rokem těší obzvláště velké oblibě. Neustále se objevují nové a nové Halloweenské filmy, které se snaží zaujmout všechny věkové kategorie. Existují však Halloweenské filmy, které jsou skvělé pro mladé diváky. Zde jsou některé z nejlepších Halloweenských filmů pro děti, abyste si mohli vybrat.

Přečtěte si více  10 Tipů na Skvělý Film!

Prvním z nejlepších Halloweenských filmů pro děti je „The Addams Family“. Tento film je skvělý pro mladé diváky v každém věku. Je to klasický Halloweenský film o tom, jak rodina Addamsů bojuje s nečekanými situacemi a překonává je i přes jejich strašidelnou až strašidelnou povahu.

Dalším skvělým Halloweenským filmem pro děti je „Casper and the Haunted Mansion“. Tento film je o tom, jak Casper, duch, který je téměř přítulný, bojuje s destruktivními silami, které se snaží zničit jeho domov. Je to skvělý Halloweenský film pro ty, kteří se bojí temných sil, a je jisté, že ho budou mít rádi mladí diváci.

Třetím filmem pořádně Halloweenskou atmosférou je „Hocus Pocus“. Tento film je o třech čarodějnicích, které se snaží oživit večer Halloweenu. Tento film je skvělý pro děti, protože je to docela vtipný film, který je plný zábavy a dobrodružství.

Ať už hledáte Halloweenské filmy, které jsou skvělé pro děti, nebo jen chcete zažít nějakou zábavu, z těchto filmů určitě najdete něco pro každého. Užijte si Halloweenskou sezónu a vyberte si svůj oblíbený film, abyste si mohli užít spoustu strašidelné zábavy.

10 Nejlepších Halloween Filmy Pro Děti!

Jaké jsou nejlepší Halloweenské filmy pro starší děti?

Halloween je oblíbený svátek pro děti a jejich rodiče po celém světě. Nejlepší Halloweenské filmy pro děti jsou ty, které jsou zábavné, vzrušující a plné magie pro děti všech věkových skupin. Existuje mnoho filmů, které se zabývají různými magickými a strašidelnými tématy, ale zde je několik z nejlepších Halloweenských filmů pro děti.

Jedním z nejoblíbenějších Halloweenských filmů pro děti je „Hocus Pocus“, který se odehrává ve městě Salem a sleduje příběh tří čarodějnic, které se vracejí po 300 letech. Film je plný magických a strašidelných momentů a skvěle se hodí pro starší děti.

Přečtěte si více  Podzimní Saty S Dlouhým Rukávem? Máte je Už?

Dalším velmi populárním Halloweenským filmem pro děti je „The Nightmare Before Christmas“ od režiséra Tima Burtona. Tento film se zabývá vzrušujícím a fantastickým příběhem, který se odehrává mezi světem živých a mrtvých.

Dalším skvělým Halloweenským filmem pro starší děti je „Beetlejuice“. Tento film sleduje strašidelnou rodinku, která se musí vypořádat s kouzelníkem, který se snaží ovládnout jejich domov.

Dalším skvělým Halloweenským filmem pro starší děti je „The Addams Family“. Tento film sleduje magickou rodinku Addamsů, kteří se snaží ochránit svůj domov před zlými silami.

Konečně, „Casper“ je skvělý Halloweenský film pro všechny věkové skupiny. Tento film sleduje příběh dívky, která se snaží pomoci strašidlu Casperovi se vyrovnat s jeho temnou minulostí.

Toto jsou jen některé z nejlepších Halloweenských filmů pro děti. Tyto filmy jsou plné magie, vzrušujících dobrodružství a strašidelných momentů, které děti milují. Při výběru Halloweenského filmu pro děti byste měli vzít v úvahu věk dětí, abyste se ujistili, že jsou vhodné pro jejich věk.

Závěr

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Halloween je svátek, který se slaví na počest svatého Václava. Je to příležitost, kdy se děti oblékají do kostýmů a chodí od domu k domu, aby si vyzkoušely své strašidelné dovednosti. A protože film je pro děti, jsou tu určitě nějaké skvělé strašidelné filmy, které by si mohli užít. Pokud hledáte nějaké skvělé strašidelné filmy pro děti, podívejte se na následující seznam.

Napsat komentář