Harry s Meghanem: Nové Dítě!

Harry A Meghan jsou manželé princ Harry a Meghan Markle, kteří mají jedno dítě. Dítě se jmenuje Archie Harrison Mountbatten-Windsor a narodil se 6. května 2019. Archie je prvním potomkem Harryho a Meghan a je součástí britské královské rodiny. Dítě je čtvrtým v pořadí v nástupnictví trůnu, po svém strýci princu Williama a jeho dvou synů, Georgeovi a Charlotte.

Harry A Meghan Dítě

Harry a Meghan si užívají novou dobu jako rodiče. Důvodem je, že se jim narodil syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Meghan a Harry prožívají vzrušující čas, stejně jako jejich rodina a blízcí přátelé. Všichni jsou nadšeni z narodení tohoto malého člena královské rodiny a pečlivě se o něj starají. Harry a Meghan jsou ohromeni tím, jak rychle se stali rodiči a jak je Archie změnil. Jsou zvědaví, jaký druh osobnosti bude Archie vyrůstat.

Očekávání a příchod nového člena královské rodiny

Měsíce po svatbě Meghan Markle a prince Harryho se zdá, že jejich láska se rozrostla. Nové členy královské rodiny najdeme v podobě malého chlapečka – Harry a Meghan malého chlapečka pojmenovali Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Harry s Meghanem: Nové Dítě!

Když se Archie narodil, Harry a Meghan se s ním setkali za zavřenými dveřmi, což je zdravotní opatření, které se v současné době žádá v nemocnici. Rodina se později vypravila na víkendový výlet do Frogmore Cottage, kde mohli slavit narození svého syna.

Harry a Meghan svým potomkem potěšili svět a dali mu jméno Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Toto jméno má významný náboženský význam a je založen na jménu Archie Harrison, které je odvozeno od anglického jména "Henry", což znamená "hlavu domu".

Přečtěte si více  Abyste Nezjistili, Co Vás Beranek Pokakal!

Meghan a Harry se rozhodli, že svému dítěti dají jméno Archie Harrison, protože toto jméno bylo použito již v minulosti. Jméno Mountbatten-Windsor je odvozeno od jeho prarodiče, královny Alžběty II., které je pravá rodina.

Všichni jsme nadšeni narozením tohoto malého chlapečka a doufáme, že bude důstojný následník královského trůnu. Je to radostná událost pro celou královskou rodinu a pro celou zemi. Tento malý chlapec má před sebou jasnou budoucnost a my mu přejeme všechno nejlepší.

Příběh o tom, jak se Harry a Meghan seznámili

Meghan Markleová a Harryho prince z Walesu jsou jedním z nejpopulárnějších párů v současnosti. Nejenže mají společnou lásku k humanitárnímu úsilí a dobrým skutkům, ale také se vzájemně podporují. Až do nedávné doby však nebylo známo, jak se tito dva pohádkoví milenci seznámili.

Harry s Meghanem: Nové Dítě!

Všechno to začalo v roce 2016, když prince Harry navštívil Los Angeles, aby se zúčastnil několika obchodních událostí. Meghan Markleová, herečka známá ze své role v seriálu Suits, byla oslovena, aby se zúčastnila večírku, který prince Harry navštívil.

Když se po večírku vrátil do Londýna, prince Harry okamžitě začal chodit s Megan. Po několika měsících intenzivního randění se oba rozhodli, že jejich láska je natolik silná, že se vzali.

Když se v květnu 2018 konečně Harry a Meghan vzali, bylo jasné, že se navždy zapíší do historie. Nejenže se stali hlavními postavami nového věku moderního královského rodu, ale také se stali obrovskou inspirací pro všechny zamilované páry na celém světě.

Ať už vám je líto, že se Harry a Meghan rozhodli odejít z královské rodiny, nebo jste nadšeni z toho, že se nyní mohou věnovat věcem, které jsou jim blízké, je jasné, že jejich láska je silná a trvalá. A my všichni můžeme jen doufat, že Harry a Meghan brzy přivítají do své rodiny malou princeznu nebo prince.

Přečtěte si více  Recept na Chutnou Bábovku z Hladké Mouky!

Význam rodinného života pro Harryho a Meghan

Harry s Meghanem: Nové Dítě!

Rodinný život Harryho a Meghan je jedním z nejdiskutovanějších témat ve veřejném prostoru. Už od chvíle, kdy se dozvědělo o jejich náhlém manželství, lidé se zajímají o to, jak bude rodina fungovat a jaký vliv bude mít na Harryho a Meghan.

Pro Harryho a Meghan je rodinný život především o náležitém zachování tradic a uctívání dědictví svých předků. Úcta k rodinným vztahům a vazbám je jedním z nejdůležitějších aspektů rodinného života pro tento pár. Meghan a Harry se snaží uctívat rodinnou tradici a předat ji svým dětem.

Kromě toho je rodinný život pro Harryho a Meghan také o získávání zkušeností a zodpovědnosti. Každý z nich je v rodině zodpovědný za něco jiného, od výchovy dětí po hospodaření s financemi. Oba mají zodpovědnost za to, aby vytvářeli bezpečnou a láskyplnou domácí atmosféru, a to je něco, na čem oba tvrdě pracují.

V neposlední řadě je rodinný život pro Harryho a Meghan i o lásce. Jejich láska k sobě a k jejich dětem je viditelná v každém okamžiku. Harry a Meghan si jejich rodinu velmi váží a vědí, jak důležitá je pro ně. Pokaždé, když se Harry s Meghan setkají s jejich dítětem, jejich oči září.

Je zřejmé, že pro Harryho a Meghan je rodinný život nejen klíčem k jejich štěstí, ale také k jejich budoucímu úspěchu.

Závěr

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Harry a Meghan jsou rodiči! Jejich první dítě, Archie Harrison Mountbatten-Windsor, se narodilo v úterý 7. května 2019 v 5:26 ráno. Bylo porodeno v Londýně v nemocnici Portland.

Napsat komentář