Kde Se Natáčela Pohádka: Jak Se Budí Princezny?

Kde Se Natáčela Pohádka Jak Se Budí Princezny je pohádka, která se natáčela v České republice. Pohádka je inspirována klasickou pohádkou Červená Karkulka a je natočena v malebné krajině českých hor. Děj pohádky se odehrává v malé vesničce s názvem Chlumec nad Cidlinou, která je obklopena krásnou přírodou. Pohádka sleduje příběh princezny Amálie, která se probouzí ze spánku po století a musí se vypořádat s mnoha obtížemi.

Kde Se Natáčela Pohádka Jak Se Budí Princezny

Klasická pohádka Jak se budí princezny se natáčela v roce 1999 v České republice. Oblíbené exteriéry byly pořízeny ve stejných lokalitách jako v roce 1998, kdy se natáčel film Královský šampion. Nejdůležitější scény se odehrávaly v zámku Častolovice v Českém krasu a v zámku Konopiště v okrese Benešov. Dále se natáčelo na zámku Duchcov v okrese Teplice. Kromě toho se část filmu natáčela v kyjovském zámku, v parku Chlumec nad Cidlinou a v kostele svatého Mikuláše v Praze.

Kde se natáčela?

Pohádka Jak Se Budí Princezny je jedna z nejznámějších pohádek v České republice. A zajímavé je, že mnozí nevědí, kde se natáčela.

Pohádka se natáčela v několika lokalitách v Čechách a na Moravě. Jednou z hlavních lokalit byl Zámek Kynžvart, který se nachází nedaleko Karlových Varů. Zámek je obklopen lesem a jeho interiéry se jeví jako dokonalý ráj pro pohádkovou krásu. Exteriéry pohádky Jak Se Budí Princezny se natáčely také na Zámku Kynžvart a jeho okolí.

Dalším místem, kde se natáčela Pohádka Jak Se Budí Princezny, byl Zámek Valtice. Tento zámek je jedním z nejkrásnějších zámků v České republice a nabízí nezaměnitelnou atmosféru pro pohádku. Exteriéry se natáčely na nádvoří zámku a v okolních lesích.

Přečtěte si více  Burgery Z Červené Řepy: Tady jsou!

Kromě toho se některé scény pohádky natáčely i v Prahě. Jedná se například o scény, kde se princezna prochází ulicemi hlavního města.

Kde Se Natáčela Pohádka: Jak Se Budí Princezny?

Pohádka Jak Se Budí Princezny je krásnou ukázkou české pohádkové krásy. Tato pohádka se natáčela v několika lokalitách po celé České republice a její krásu jistě stojí za to vidět.

Jaký byl natáčecí proces?

Natočení pohádky Jak se budí princezny bylo jedním z nejzábavnějších procesů, se kterým se kdy filmoví tvůrci setkali. Celý proces byl plný obtíží a mnoha dobrodružství, které filmový tým zažil během natáčení v kouzelných lokacích.

Celé natáčení začalo výběrem lokalit, které by dokonale vystihovaly svět pohádky. Tým se rozhodl, že nejvhodnějším místem pro natáčení bude zámek Karlštejn, který se nachází nedaleko Prahy. Zámek představoval úžasnou možnost pro natočení pohádky, protože se o něm předpokládalo, že jejím námětem je královská rodina.

Během natáčení se filmový tým setkal s mnoha výzvami. Jednou z nich bylo získání povolení k natáčení uvnitř zámku. Protože se jednalo o historickou stavbu, měla přísná pravidla pro veřejnost, kterou musel tým respektovat. To znamenalo, že museli vyvinout značné úsilí, aby získali povolení k natáčení.

Kromě toho se týmu podařilo natočit pohádku ve skutečném prostředí a prostředí, které dokonale vystihovalo atmosféru pohádky. I když byli členové filmového týmu nuceni řešit mnoho problémů, podařilo se jim natočit pohádku s úžasným vizuálním stylem.

Výsledkem byl kouzelný film, který diváci milují po celém světě. I když byl náročný proces natáčení pohádky Jak se budí princezny, stálo to za to, protože výsledkem byla skvělá pohádka, která si získala srdce milionů diváků.

Kde Se Natáčela Pohádka: Jak Se Budí Princezny?

Jaký byl pohled na místa, kde se natáčelo?

Když se mluví o pohádce Jak se budí princezny, představíme si obvykle kouzelný svět, ve kterém se odehrává příběh. Kromě toho, že je tato pohádka natáčena v ateliérech, byly mnohé scény natočeny na místech, která jsou opravdu kouzelná.

Přečtěte si více  3 Hodiny Pomalu Pečené Kachny - Zázračný Recept!

Pohádka se natočila hlavně na několika místech Rakouska, kde se nachází nádherné zámky a hrady. Nejznámějším místem natáčení je Kaiservilla, která se nachází na okraji Vídně. Kaiservilla má historii sahající až do roku 1649 a je to starobylé královské sídlo. Jedná se o velmi monumentální budovu, která je obklopena zelení a má výhled na Vídeňské jezero. Kaiservilla se také použila pro natáčení scén, kde se princezna probouzí.

Dalším místem, kde se natáčela pohádka, je Schloss Hof, což je zámek nedaleko Vídně. Tento zámek byl založen v 17. století a byl jednou z největších rezidencí v Rakousku. Zámek Hof se natáčel pro scény, kde princezna prochází starým zámeckým parkem.

Posledním místem, kde se natáčela scéna, je Schloss Gloriette. Tento zámek se nachází na vrcholu Schönbrunnu, což je barokní zámek ve Vídni. Zámek Gloriette byl postaven v 18. století a jeho architektura je velmi působivá. Tato scéna byla natočena pro scény, kde princezna prochází zahradou zámku Gloriette.

Když se podíváme na místa, kde se natáčela pohádka Jak se budí princezny, vidíme, že jsou to opravdu úžasná místa. Tyto místa mají dlouhou historii a jsou nádherné. Tyto scény byly natočeny, aby diváci mohli vidět kouzelné místo, kde se odehrává příběh princezny.

Závěr

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Kde se natáčela pohádka Jak se budí princezny? Je to krásná a zároveň tajemná budova, která se nachází v České republice. Byla postavena v roce 1892 a od té doby se zde natáčely mnohé filmy a pohádky. Je to jedna z nejznámějších budov v České republice a určitě stojí za návštěvu.

Napsat komentář