Kde Se Natáčela Pyšná Princezna? Zjistěte to!

Pyšná princezna je česká pohádka o princezně, která se snaží zachránit svého otce, krále, před zlého kouzelníka. Film byl natočen v roce 1983 a natočený v Československu. Natáčení probíhalo v několika různých lokacích, včetně královských zahrad v Praze, Špilberku v Brně, Trutnově, Jičíně a také v Českých Krumlovech. Natáčení také probíhalo v kostele sv. Václava v Praze a na Letné. Výsledkem byl pohádkový příběh s kouzelnými scénami, kter

Kde Se Natáčela Pyšná Princezna

Pyšná princezna se natáčela v různých lokalitách po celé Evropě. Nejvíce scén se natáčelo v Itálii, například ve městech Solferino a Mantova. Vedle těchto italských lokací se Pyšná princezna natáčela také v Holandsku, Německu, Francii a Španělsku. Mezi nejznámější místa patří například zámek Neuschwanstein v Bavorsku, který se objevil ve scénách s princeznou. Také se natáčelo v Chateau de Chillon ve Švýcarsku a v Chateau de Chambord ve Francii. Také se natáčelo v Monastery of Santo Domingo de Silos v Španělsku. Pyšná princezna tedy přináší krásné pohledy na evropskou krajinu.

Historie natáčení Pyšné princezny

Pyšná princezna je český film z roku 2020, který vypráví pohádku o princezně, která se chce vymanit ze svých řetězů a najít lásku. Film byl natáčen v České republice a zahrnuje několik skvělých míst.

Tento kouzelný příběh začal natáčením v krásném městě Český Krumlov. Město bylo v roce 2020 prohlášeno za světovou památku UNESCO a jeho historické centrum je plné malebných uliček a starobylých budov. Město je také domovem impozantního zámku, který vyniká nad okolním terénem.

Dalším nádherným místem, které se objevilo v Pyšné princezně, je Český ráj. Je to oblast v severovýchodní části České republiky, kde se nacházejí nádherné skalní útvary a pohádkové hradby. Český ráj je domovem mnoha historických památek a turistických destinací.

Přečtěte si více  Vyvíjejí Se V Kolika Letech Dochází Do Duchodu?

Posledním místem, které se objevilo v Pyšné princezně, je Pardubický kraj. Jde o oblast na východě České republiky, která se pyšní mnoha historickými památkami. Je to domov romantických zámků, hradů a paláců.

Kde Se Natáčela Pyšná Princezna? Zjistěte to!

Pyšná princezna je pohádkový příběh o lásce a svobodě, který byl natočen na nádherných místech v České republice. Film je plný pohádkových prvků a dokonale vypráví příběh princezny, která se snaží najít svoji vlastní cestu.

Místa natáčení Pyšné princezny

Pyšná princezna je oblíbený český film, který byl natočen v roce 1993 v režii Karla Janáka. Film se natáčel v různých lokalitách v České republice a Rakousku.

Nejvíce se natáčelo ve městě Bayreuth v Bavorsku, kde bylo možné najít romantické scény jako například zámek Neuschwanstein. Byly zde také záběry z vesnice Fussen a z okolí.

Dalším místem, kde se natáčelo, bylo město Český Krumlov, kde se točila scéna s Pyšnou princeznou, která se vrací z cesty. Tato scéna byla natočena v jednom z místních parků a byl zde také záběr z vlaku, který vyjíždí z města.

Další natáčení se odehrávalo v hlavním městě Praha, kde se točila scéna, ve které Pyšná princezna vstupuje do paláce. Zde byly natočeny i scény s postavou prince, který se prochází po Karlově mostě.

Posledním místem, kde se natáčelo, bylo město Brno. Zde byla natočena scéna s princem, který navštívil Pyšnou princeznu. Tato scéna byla natočena v parku a byl zde také záběr z místního zámku.

Všechny tyto lokality dávaly Pyšné princezně opravdovou atmosféru a dodaly filmu jedinečný ráz. Nebýt všech těchto míst, Pyšná princezna by nebyla tím, čím je dnes.

Kde Se Natáčela Pyšná Princezna? Zjistěte to!

Popis scén a herci Pyšné princezny

Pyšná princezna je česká pohádka, která byla natočena v roce 1997. Film byl natočen ve Studiu Barrandov v Praze a v okolí Prahy. Film se skládá z několika scén, které se natáčely na různých místech.

Přečtěte si více  U Vašich Dětí: Krvácení Z Nosu!

Film začíná pohádkovou zemičkou ve vzdáleném království, kde žije královská rodina a královský voják. Hlavní postavou je princezna, kterou hraje Veronika Freimanová. Její otec, král, je ztvárněný Jiřím Ornestem.

V další scéně se princezna a voják vydávají do lesa, kde se natáčela přírodní scéna. V lese se setkávají s vílou, kterou hraje Jana Křížková. Tato scéna se točila v okolí Prahy.

Další scéna se natáčela ve skalním kaňonu U Bečvy v Moravskoslezském kraji. Kde se princezna a voják potkají s loupežníkem, kterého hraje Pavel Zedníček.

Závěrečná scéna se točila v obci Blatnice na Hodonínsku, kde je zámek, kde se princezna a voják setkají s čarodějem, kterého hraje Bohumil Klepl.

Když všechny scény byly natočeny, postupně se film dostal do kin a stal se velmi populárním. Pyšná princezna je stále oblíbenou pohádkou, která se často promítá na českých televizních kanálech.

Závěr

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Konečný verdikt je jasný: Pyšná Princezna byla natáčena v České republice, včetně Prahy a okolních oblastí. Tato oblast se stala domovem pro Pyšnou Princeznu a její příběh, který se stal jedním z nejpopulárnějších v českém filmu. Česká republika může být hrdá, že byla domovem pro tento úžasný příběh a také jako místo, kde se Pyšná Princezna natáčela.

Napsat komentář