Připravte si Kuřecí Řízky v Jogurtu a Cornflakes v Troubě!

Kuřecí řízky v jogurtu a cornflakes v troubě jsou snadným a zábavným způsobem, jak připravit lahodnou večeři. Tento recept je velmi jednoduchý a může být připraven za několik málo minut. Nejprve očistíte a nakrájíte kuřecí maso na kostky a poté je osmahněte dozlatova. Poté přidejte jogurt a promíchejte. Následně dejte kuřecí řízky do misky a přidejte cornflakes, které jste předem rozdrtili. Směs poté přelijte do zapékací mísy a dáte do

Kuřecí Řízky V Jogurtu A Cornflakes V Troubě

Kuřecí řízky v jogurtu a cornflakes v troubě jsou úžasnou a snadnou volbou, pokud hledáte rychlou a zdravou večeři. Kombinace kuřecího masa, jogurtu a cornflakes přidává chuťové požitky i nutriční hodnoty. Můžete přidat i nějaké zeleniny, abyste získali ještě více vitamínů a minerálních látek. Kuřecí řízky, jogurt a cornflakes se společně pečou v troubě, až dosáhnou zlatavé barvy. Výsledkem je vysoce chutné a zdravé jídlo, které se skvěle hodí na večeři nebo na svačinu.

Jak se připravují kuřecí řízky v jogurtu a cornflakes v troubě?

Příprava kuřecích řízků v jogurtu a cornflakes v troubě je skvělý způsob, jak připravit rychlý a chutný oběd. Tento recept je velmi jednoduchý a může být připraven v několika málo krocích.

Nejprve si připravíme kuřecí řízky. Potřebujeme kuřecí maso, které by mělo být nakrájené na malé kousky. Dále budeme potřebovat jogurt, sůl, pepř a jakýkoli další koření, které máte rádi. Kuřecí maso namočíme do jogurtu, přidáme sůl, pepř a koření a promícháme.

Dalším krokem je přidání cornflakes. Cornflakes rozdrtíme na prášek a poté je smícháme se směsí jogurtu a kuřecího masa.

Připravte si Kuřecí Řízky v Jogurtu a Cornflakes v Troubě!

Nakonec všechno smícháme dohromady a připravíme na plech vyložený pečícím papírem. Pečeme v troubě při teplotě asi 180 stupňů Celsia asi 25 minut, dokud nejsou kuřecí řízky zlatavě zbarvené a křupavé.

Přečtěte si více  Kytka na První Rande? Zaručený Úspěch!

Když jsou kuřecí řízky hotové, můžete je podávat s vaší oblíbenou omáčkou nebo salátem. Můžete je také servírovat s vaší oblíbenou přílohou. Kuřecí řízky v jogurtu a cornflakes v troubě jsou skvělou volbou pro rychlé a chutné obědy.

Jaké ingredience potřebujeme?

Když se řekne kuřecí řízky v jogurtu a cornflakes v troubě, asi nemusíme mluvit o nějaké zvlášť náročné přípravě. Jedná se o jednoduchou a zároveň chutnou pokrm, který můžete připravit za pomoci mála ingrediencí.

Nejprve si připravte kuřecí maso. Kuřecí řízky můžete buď nakoupit v obchodě, nebo si je připravit doma. Dále budete potřebovat jogurt, strouhaný sýr, mouku, vejce, soli a pepř. K tomu ještě cornflakes a olej či máslo na smažení.

Nejprve je potřeba kuřecí maso nakrájet na tenké plátky a poté je potřít směsí jogurtu, mouky, vejce a sýru. Nechte jej chvíli odležet. Poté vložte cornflakes do mísy a rozdrťte je. Položte řízky do cornflakes a obalte je.

Když jsou řízky obalené, dejte je na pánev s rozpáleným olejem či máslem a smažte je. Snažte se je nejdříve osmahnout z obou stran. Poté je můžete vložit do trouby a pečte je při teplotě 180 °C po dobu 10-15 minut.

Připravte si Kuřecí Řízky v Jogurtu a Cornflakes v Troubě!

Když jsou řízky hotové, můžete je podávat s vaší oblíbenou přílohou a jogurtem. Tento pokrm vám zaručeně zpříjemní den a snadno zvládnete jeho přípravu. Vyzkoušejte je a uvidíte, jak chutné jsou!

Krok po kroku kroky na přípravu jídla

Když se někdo zmíní o kuřecích řízcích v jogurtu a Cornflakes v troubě, často se vynoří obrazy lahodných a chutných pokrmů. Takže pokud se rozhodnete vyzkoušet přípravu této pochoutky, postupujte podle níže uvedených kroků.

Nejdříve si vezměte kuřecí prsa a očistěte je. Následně je zatlačte na plátky a obalte je v Cornflakes, které jste předem namočili do jogurtu. Poté je dejte na plech vyložený pečícím papírem a přidejte nějakou dochucovací směs, kterou máte oblíbenou. Vložte plech do trouby a pečte při střední teplotě po dobu 15 až 20 minut.

Přečtěte si více  Recept Na Kfc Stripsy: Šok!

Když jsou kuřecí řízky hotové, dejte je na talíř a podávejte je s čerstvou zeleninou, kterou jste si předem připravili. Kromě toho, můžete je také přidat do salátu, polévky nebo do směsi s rýží.

Nyní už máte hotový výborný a lahodný pokrm z kuřecích řízků v jogurtu a Cornflakes v troubě. Ať už se rozhodnete konzumovat je horké nebo studené, jejich skvělá chuť vás jistě uspokojí.

Závěr

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Na základě výsledků této studie lze říci, že kuřecí řízky v jogurtu a cornflakes v troubě jsou obě velmi dobré možnosti pro vaši snídani. Jsou oba velmi chutné a plné živin, takže si můžete vybrat, co se vám líbí nejvíce.

Napsat komentář