Recept: Svíčková Na Smetaně V Troubě!

Svíčková na smetaně v Troubě is a traditional Czech dish that is made from a mixture of boiled beef, liver and onions. It is usually served with boiled potatoes and a green salad.

Svíčková Na Smetaně V Troubě

Svíčková na smetaně je jedním z nejlepších tradičních českých pokrmů. Jeho příprava je velmi jednoduchá – maso se nakrájí na kousky, orestuje se a smíchá se s omáčkou. Poté se všechno dá do trouby, kde se peče po dobu asi hodiny. Jeho chuť je výjimečná, jelikož maso je velmi šťavnaté a omáčka má příjemnou krémovou konzistenci. Svíčková na smetaně je oblíbená pochoutka, kterou můžete připravit pro celou rodinu.

Co je potřeba k přípravě svíčkové na smetaně?

Svíčková na smetaně je tradiční české jídlo, které je pro svou chuť a vůni oblíbené po celém světě. K přípravě této dobroty je však třeba splnit několik kroků.

Nejprve je třeba zvolit správné maso. Nejběžnější a nejoblíbenější volbou je vepřové, ale můžete také použít hovězí. Maso by mělo být čerstvé a kvalitní, aby se zaručilo, že bude měkké a chutné.

Poté je třeba maso nakrájet na plátky, které by měly být stejně silné. Je třeba je dobře okořenit, protože to je to, co dává jídlu jeho chuť. Nezapomeňte také přidat koření jako je majoránka nebo tymián, které dodají jídlu skvělou vůni.

Následujícím krokem je příprava omáčky. Nejčastěji se používá smetana a cibule. Cibule je třeba nakrájet na drobné kostičky a vařit do měkka. Pak přidejte smetanu, ať už čerstvou nebo z konzervy. Omáčku je třeba provařit a poté přidat koření.

Recept: Svíčková Na Smetaně V Troubě!

Posledním krokem je vložení masa do trouby. Nejprve je třeba jej vložit do rozpálené trouby a nechat 15 minut. Poté jej vyndáme a přelijeme omáčkou. Maso znovu vložíme do trouby a pečeme 45 minut.

Přečtěte si více  Recept Na Česnekovou Polévku: Návod, Který Musíte Znát!

Svíčková na smetaně je hotová. Můžete ji podávat s bramborovou kaší nebo karlovarskými knedlíky. Skvěle chutná a je vysoce oblíbená. Takže, pokud hledáte způsob, jak se připravit svíčková na smetaně, nyní jste se o tom dozvěděli.

Postup přípravy svíčkové na smetaně v troubě.

Svíčková na smetaně v troubě je jedna z nejoblíbenějších pokrmů české kuchyně a jednoduše se dá připravit doma. Příprava může být složitá, ale s odpovídajícími ingrediencemi a postupy můžete snadno připravit tento úžasný pokrm.

Nejdříve, potřebujete vybrat maso pro svíčkovou. Nezáleží na tom, zda se jedná o vepřové nebo hovězí, ale důležité je, aby se maso nakrájelo na kostky, které jsou dostatečně velké pro servírování.

Poté, je nutné maso osolit, opepřit a obalit v mouce. Můžete také přidat koření, jako je majoránka nebo tymián. Po obalení masa ve směsi mouky, soli a koření, je nutné maso smažit na oleji.

Když je maso usmažené, je čas přidat do pánve česnek, cibuli a cukr. Tyto ingredience se opékají na oleji, dokud nejsou zlatavé. Poté, je nutné přidat smetanu, která se vaří na mírném ohni a je nutné ji míchat, dokud se nezahustí.

Na závěr, je nutné všechny ingredience smíchat a přidat je do trouby. Maso, cibule a česnek se smíchají s omáčkou a dá se vše do trouby. Trouba by měla být rozehřátá na 200°C a svíčková se peče po dobu asi 30 minut.

Recept: Svíčková Na Smetaně V Troubě!

Svíčková na smetaně v troubě je vynikající kombinace masa, cibule, česneku a smetany. Po správném přípravě a pečení můžete očekávat úžasnou chuť a vůni.

Proč je dobré připravit svíčkovou na smetaně v troubě?

Svíčková na smetaně v troubě je jedním z nejlepších způsobů, jak si užít tradiční českou chuť. Je to chuť, kterou miluje každý, a je to jeden z nejlepších způsobů, jak si užít tradiční českou chuť. Tento recept je snadný na přípravu a skvělý na chuť.

Přečtěte si více  Natáčení Lásky Na Vlásku!

Nejprve si připravíte maso. Můžete použít libové kuřecí nebo vepřové. Poté maso nakrájíte na kostky a opatrně je obalíte v mouce. Následně je smažíte na pánvi, dokud nejsou zlatavé.

Další krok je příprava omáčky. Do hrnce nalijte smetanu, nakrájenou cibuli a několik kuliček nového koření. Všechno smíchejte a nechte vařit. Poté přidejte maso a nechte všechno spolu probublat.

Nakonec naložte svíčkovou na smetaně do pekáče a dejte jej do předehřáté trouby. Pečte po dobu 30 minut při teplotě 180 stupňů Celsia. Poté svíčkovou vyndejte a podávejte s vařenou rýží nebo bramborami.

Svíčková na smetaně v troubě je skvělý způsob, jak si užít tradiční českou chuť. Je to snadné na přípravu a skvělé na chuť. Pokud chcete, můžete také přidat některé další ingredience, jako je nakrájená mrkev, rajčata nebo olivy. Takže se nebojte experimentovat a užívejte si skvělou chuť svíčkové na smetaně v troubě.

Závěr

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Svíčková na smetaně v troubě je jedním z nejznámějších českých jídel. Je to lahodná hovězí svíčková na smetaně s bramborovou kaší. Svíčková na smetaně v troubě je vynikající jídlo, které byste si určitě neměli nechat ujít.

Napsat komentář