Z Pekla Štěstí 2: Kde Se Skutečně Točilo?

Z Pekla Štěstí 2 Kde Se Točilo is a 2018 Czech comedy film directed by Jan Hřebejk. The film is a sequel to the 2015 film Z Pekla Štěstí. It stars Václav Štefanek, Iveta Bartošová and Jiří Dvořák. The film was released on 6 September 2018.

Z Pekla Štěstí 2 Kde Se Točilo

"Z Pekla Štěstí 2, druhý díl kultovní české komediální série, se točil převážně v Praze a okolí. Jedná se o klasickou českou komedii s oblíbenými herci, jako jsou například Jiří Lábus, Jiří Schmitzer a další. Kromě toho se točilo i v několika dalších lokacích po celé České republice, například v Karlových Varech, Českém Krumlově a jiných. Režisér Tomáš Hoffman dokonale využil krásu přírodních scenérií a místních architektonických památek, aby vytvořil skvělý a komický film. Z Pekla Štěstí 2 je skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí užít klasickou českou komedii."

Popis – Film se točí kolem rodinné dovolené, kterou jeho protagonisté tráví v lázeňském městečku Kynžvart.

Film "Z Pekla Štěstí 2" se natáčel v malebném českém městečku Kynvarth. Tento příběh se točí kolem rodinné dovolené, kterou trvá protagonist filmu. Městečko Kynvarth je unikátním místem, které má svůj osobitý charakter a nádhernou přírodu. Kromě toho, že jeho příroda nabízí turistům mnoho zážitků, je Kynvarth také domovem pro různé kulturní akce a poznávací zájezdy.

Z Pekla Štěstí 2: Kde Se Skutečně Točilo?

Kvůli nádherné přírodě a úžasným výhledům se Kynvarth stal oblíbeným místem pro filmaře. Film "Z pekla štěstí 2" je jedním z těch, kteří se natáčeli v tomto oblíbeném místě. Film se točil v těch nejkrásnějších částech městečka, jako jsou staré historické budovy, krásné parky a lesy, nádherné lázně a mnoho dalšího.

Přečtěte si více  Gelové Nehty s Červenými Třpytky!

Film "Z pekla štěstí 2" je skvělou ukázkou toho, jak může místo, jako je Kynvarth, poskytnout úžasné pozadí pro rodinnou dovolenou. Film představuje nezapomenutelnou zkušenost, kdy hlavní postava tráví svou dovolenou až do konce, a proto její vzpomínky na Kynvarth zůstanou navždy.

Kde se točilo – Kromě Kynžvartu se film točil i v Praze, na Karlově Univerzitě, v restauraci U Pinkasů, na Hradčanech a v obchodním centru Nový Smíchov.

Mnozí z vás se jistě zajímají o to, kde se natáčel druhý díl úspěšného českého filmu „Z pekla štěstí“. Právě kvůli tomu jsme se rozhodli vám přinést informace o tom, kde se natáčelo.

Film se natáčel na Karlově univerzitě v Praze, v restauraci U Pinkas na Hradčanech a také v Obchodním centru Nový Smíchov.

Z Pekla Štěstí 2: Kde Se Skutečně Točilo?

Scény na Karlově univerzitě byly natáčeny na vysoké škole a všude kolem. Tato středověká budova je postavena v příkrém kopci a je obklopena krásně zdobenými parky a zahradami.

Restaurace U Pinkas na Hradčanech byla zvolená jako místo pro natáčení scén v domácím prostředí a večerních událostí. Tato restaurace je obklopena nádhernou barokní architekturou a má úžasnou atmosféru.

Obchodní centrum Nový Smíchov byl vybrán pro natáčení scén ve strašidelných prostorách. Obchodní centrum má moderní a příjemnou atmosféru, která vypadá jako prostředí z pohádky.

Celkově se můžeme shodnout na tom, že scény ve filmu „Z pekla štěstí 2“ byly natáčeny na několika místech v Praze a všichni se shodnou na tom, že tyto lokality dodaly filmu jedinečnou atmosféru. Takže příště, když budete sledovat tento film, vzpomeňte si na místa, kde se natáčel.

Postavy – V hlavních rolích se objevují Karel Roden, Anna Geislerová, Vojta Dyk, Jiří Langmajer a další.

Z Pekla Štěstí 2: Kde Se Skutečně Točilo?

Z Pekla Štěstí 2 je český film, který se natáčel v roce 2018 a měl premiéru v roce 2019. Režíroval ho Petr Nikolaev a scénář napsal Filip Nuckolls. Film sleduje osudy rodiny Jágrových, která se snaží zachránit svou velkou rodinu před zkázou.

Přečtěte si více  Šaty Pretty Woman: Tohle jsou ony!

V hlavních rolích se objevují Karel Roden, Anna Geislerová, Vojta Dyk, Ji Langmajer a další. Karel Roden hraje roli bezohledného a násilnického otce rodiny Jágrových, který se snaží získat zpět dům, který jeho rodina před mnoha lety prodala. Anna Geislerová hraje roli matky rodiny Jágrových, která se snaží své rodině pomáhat a představuje v tomto filmu pevnou oporu. Vojta Dyk hraje roli staršího syna rodiny Jágrových, který se snaží svou rodinu zachránit a bojuje proti otci. Ji Langmajer hraje roli mladšího syna rodiny Jágrových, který se snaží zjistit, zda jeho otec není za násilím, které se v rodině odehrává, zodpovědný.

Z Pekla Štěstí 2 je velmi emotivní a drama příběh, který ukazuje, že bez ohledu na to, jaké situace rodina čelí, je schopna spojit své síly a bojovat. Tvůrci se snažili, aby film byl co nejrealističtější a zobrazoval skutečné problémy české rodiny. Všichni herci se snažili do svých rolí vložit co nejvíce emocí, aby divákům umožnili prožít skutečný pocit, který rodina čelí.

Z Pekla Štěstí 2 je jedním z nejúspěšnějších českých filmů v posledních letech a je obdivován pro svůj realistický příběh a pro jeho velkou dávku emocí. Film se natáčel v Praze a jeho scény jsou doslova okouzlující.

Všichni herci zde podali vynikající výkon a dali filmu skutečnou sílu. Z Pekla Štěstí 2 je skvělým příkladem toho, jak může být filmem zachycen skutečný život a jak může být filmu přidána hloubka pomocí vynikajícího obsazení.

Napsat komentář