Nepečený Cheesecake S Ovocem: recept jako z pohádky!

Nepečený cheesecake s ovocem je měkký a voňavý dezert, který je oblíbeným jídlem v mnoha zemích. Jeho základem je zakysaná smetana, která se smíchá s tvarohem, cukrem a vejci. Toto směs se následně nalije do koláčové formy a upeče. Poté se na vrch nalije ovocná omáčka, která dokonale doplní chuť cheesecaku. Tento dezert je velmi oblíbený pro svou jednoduchost a rychlost přípravy. Je ideální jako sladký přídavek k obědu i večeři.

Nepečený Cheesecake S Ovocem

Můj oblíbený dezert je nepečený cheesecake s ovocem. Je to snadné připravit a je velmi chutné. Já obvykle používám směs ovoce jako je jahoda, malina, banán a ananas. Používám také mleté ořechy, abych cheesecake oživil. Nejdřív smíchám bílkoviny, krémové sýry, cukr a máslo, a pak přidám ovoce a ořechy. Poté vložím směs do formy a dezert je připraven k servírování. Je to lahodný a zdravý dezert, který vždy doporučuji svým přátelům.

Jak se připravuje nepečený cheesecake?

Nepečený cheesecake s ovocem je jedním z nejoblíbenějších dezertů. Mícháním krému, tvarohu a ovocného pyré lze vytvořit lahodnou pochoutku pro každého. Tento recept je rychlý a snadný, a umožňuje vám variovat ingredience dle vaší chuti.

Nejprve nechte krémovou sýr a máslo při pokojové teplotě, aby se snadno smíchaly. Poté ve větší misce smíchejte krémový sýr, máslo, cukr a vanilkový extrakt. Směs důkladně promíchejte, dokud není hladká.

Nyní vezměte moučnou směs. Kombinujte mouku, kypřící prášek a sůl. Smíchejte tyto suché ingredience a poté přidejte máslo a promíchejte, dokud se vytvoří křupavé hrudky.

Poté přidejte moučnou směs do krémové směsi. Promíchejte obě směsi až do hladka. Dejte směs do kulaté formy o průměru 22 cm a vyrovnejte.

Přečtěte si více  Top 10 Receptů na Velikonoční Beránka!

Připravte si ovocnou náplň. Rozmixujte jahody, maliny nebo jakékoli jiné ovoce, které chcete použít. Poté přidejte cukr a citronovou šťávu a promíchejte.

Nyní dejte ovocnou náplň na připravenou směs sýra a mouky. Používejte malé lžíce, abyste rovnoměrně rozdělili ovoce. Nakonec posypte čokoládovými hoblinkami nebo nasekanými ořechy.

Vložte cheesecake do předehřáté trouby na 180 °C a pečte asi 35 – 40 minut. Kontrolujte, zda je cheesecake hotový tím, že vložíte do středu nože a po otočení jej vyndáte. Pokud je nož čistý, je cheesecake hotový.

Vyjměte cheesecake z trouby a nechte vychladnout. Poté jej můžete přelít domácím ovocným džemem nebo karamelem.

A je to! Užijte si nepečený cheesecake s ovocem.

Proč je nepečený cheesecake chutný?

Nepečený cheesecake s ovocem je vynikající dezert, který se může stát oblíbeným jídlem pro každou příležitost. Tento zázračný koláč je jednoduchý na výrobu a má velkou chuť. Všichni milují chuť a texturu tohoto dezertu, který je obohacen ovocem.

Příprava nepečeného cheesecakeu s ovocem je jednoduchá. Nejdříve si připravíme krémovou směs, kterou smícháme s cukrem a vanilkovým extraktem. Poté do směsi přidáme nastrouhaný plátky sýra nebo namočené suché tvarohy. Přidáme i želatinu, která nám pomůže získat příjemnou konzistenci.

Poté smícháme nasekané ovoce s několika lžícemi cukru a přidáme do směsi. Pak už jen zbývá nalít směs do připraveného koláčového těsta a dát ho do trouby na pečení.

Když je nepečený cheesecake s ovocem hotový, jeho vůně se šíří po celém bytě a všichni se těší na chuť. Když ochutnáte tenhle koláč, jistě budete ohromení jeho lahodnou chutí. Jeho jemná vláčná konzistence je obohacena ovocem, které dodává nádech sladké chuti.

Nepečený cheesecake s ovocem je skvělou volbou pro každou příležitost. Jeho jednoduchou přípravu ocení každý, kdo se chce pochlubit svou dokonalou přípravou. Ať už je to rodinná oslava, večírek, nebo jen obyčejný den, nepečený cheesecake s ovocem vždycky vyvolá úsměv na tváři.

Přečtěte si více  Lev a Váhy: Nečekané Drama!

Jaké ingredience jsou potřeba pro přípravu nepečeného cheesecakeu?

Nepečený Cheesecake S Ovocem je oblíbená pochoutka, která je velmi jednoduchá na přípravu. Chutný a zdravý, tento dezert je skvělou volbou pro každou příležitost. Nepečený Cheesecake se snadno připravuje s mírnou přípravou a mohou být přidány libovolné ingreience.

Jaké ingredience jsou potřeba pro přípravu nepečeného Cheesecakeu? Nejprve budete potřebovat 200 g moučkového cukru, který je potřeba pro sladkou chuť a konzistenci. Pak budete potřebovat 250 g másla, které je potřeba pro tuky a šťávu. Dále budete potřebovat 400 g tvarohu, který je základem pro nepečený Cheesecake.

Dalším důležitým ingrediencí je 3 lžíce citronové šťávy. Citronová šťáva dodává dezertu příjemnou kyselou chuť a zároveň zajišťuje správnou konzistenci. Dalšími ingrediencemi jsou 1 lžička kypřícího prášku a 1/2 lžičky soli. Oba tyto prvky jsou nezbytné pro správnou chuť.

Na ozdobu můžete použít libovolné ovoce. Oblíbeným ovocem je jahoda, malina a borůvka. Tyto ovoce můžete očistit, nakrájet na menší kousky a přidat do směsi.

Nepečený Cheesecake je jednoduchý a chutný dezert, který můžete připravit s mírnou přípravou. Ingredience, které jsou potřeba pro přípravu, jsou moučkový cukr, máslo, tvaroh, citronová šťáva, kypřící prášek a sůl. Na ozdobu můžete použít libovolné ovoce.

Závěr

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Nepečený Cheesecake S Ovocem je skvělou volbou pro každou příležitost. Jeho lehká a krémová chuť s ovocnou příchutí je zárukou výborného zážitku. Jeho snadné přípravě a kombinaci se sladkými i kyselými ingrediencemi, činí z něj oblíbenou pochoutku pro všechny. Nepečený Cheesecake S Ovocem je jednou z nejoblíbenějších sladkostí v České republice a stojí za to ochutnat!

Napsat komentář