Nepečený Dort Ze Zakysané Smetany, který vás ohromí!

Nepečený dort ze zakysané smetany je oblíbený recept tradiční české kuchyně. Jeho hlavními ingrediencemi jsou máslo, šlehačka, mléko, cukr, vanilkový extrakt, a samozřejmě zakysaná smetana. Tento dezert je velmi jednoduchý na přípravu a vyžaduje jen málo ingrediencí. Nejprve se smíchá máslo a cukr, dokud se nevytvoří jemná hmota. Pak se do ní přidá mléko, šlehačka a vanilkový extrakt. Nakonec se do směsi přidá zakysaná smetana a směs se nalije do formy na dort. Dort se pak peč

Nepečený Dort Ze Zakysané Smetany

Nepečený dort ze zakysané smetany je skvělou volbou pro všechny, kteří milují sladkosti a chtějí něco lehkého a zdravého. Těsto je jednoduše připravit z obyčejných surovin, jako je zakysaná smetana, polohrubá mouka a ovoce. Náplň je vyrobena z kysané smetany, mléka, vanilkového pudinku a čerstvého ovoce. Výsledkem je lahodný a voňavý dort, který je lehký, ale stále plný chutí. Díky jednoduchosti přípravy a použití zdravých surovin se jedná o skvělý volbu pro dortové milovníky.

Použité suroviny

Nepečený dort ze zakysané smetany je jedním z nejlepších způsobů, jak si můžete dopřát lahodnou sladkou pochoutku. Je to obzvláště oblíbené v teplejších měsících, kdy všichni obdivujeme svěží a osvěžující chuť. Výhodou je, že je to skvělý způsob, jak využít zakysanou smetanu, která je často k dispozici v místních obchodech.

Než se pustíte do přípravy nepečeného dortu ze zakysané smetany, je důležité zvolit správné suroviny, které jsou nezbytné pro úspěch tohoto dezertu.

Základem je samozřejmě zakysaná smetana, která je nezbytná pro správnou chuť a konzistenci. Měla by mít správnou kyselou chuť a byt hustá.

Také je důležité zvolit správnou mouku. Nejlepší je použít pšeničnou nebo špaldovou mouku, ale můžete také použít mouku rýžovou.

Přečtěte si více  Covid Bolest V Krku: Vědci Varují!

Dále budete potřebovat vajíčka, máslo, cukr a kakao. Tyto ingredience jsou nezbytné pro nejlepší výsledky.

Konečně budete potřebovat nějaké náplně, abyste mohli dokončit svůj nepečený dort. Můžete použít čerstvou smetanu, ovocné pyré nebo třeba čokoládovou polevu.

Nepečený Dort Ze Zakysané Smetany, který vás ohromí!

Po výběru správných surovin je čas se pustit do přípravy nepečeného dortu ze zakysané smetany. Postup je jednoduchý a nezabere moc času, takže se můžete naučit udělat tento lahodný dezert během několika minut.

Kroky k přípravě

Nepečený dort ze zakysané smetany je jeden z nejpopulárnějších receptů, který se může stát skvělým způsobem, jak si užít příjemný dezert. Příprava je jednoduchá a rychlá a může být hotová během několika minut. Nejdříve je nutné smíchat některé ingredience, které budou potřebné pro krémovou bázi dortu, a následně se pečivo nalije do předem připravené formy. Poté je nutné nechat vše dobře ztuhnout, aby se dort dal snadno krájet a servírovat.

Kroky k přípravě nepečeného dortu ze zakysané smetany zahrnují:

1. Smíchejte 250 g zakysané smetany, 2 lžíce cukru a 2 lžíce moučkového cukru dohromady.

2. Poté přidejte 250 g mletých lískových oříšků do směsi a dobře promíchejte.

3. Do této směsi přidejte 2 lžíce mléka a 1 lžíci másla a opět dobře promíchejte.

4. Nalijte směs do předem připravené formy a nechte ji v chladničce alespoň 2 hodiny ztuhnout.

5. Poté můžete nepečený dort ze zakysané smetany servírovat.

Nepečený Dort Ze Zakysané Smetany, který vás ohromí!

Nezapomeňte, že tento nepečený dort ze zakysané smetany je často servírován se šlehačkou nebo jinými náplněmi. Také můžete přidat ovoce, kandované ořechy a další ingredience, abyste zvýšili chuť a vzhled dortu.

Návody a tipy

Rádi bychom podělili s vámi naši recept na nepečený dort zakysané smetany. Tento jednoduchý a chutný dezert je skvělým způsobem, jak oslnit vaše hosty.

Přečtěte si více  Černo Modré Vlasy: Neuvěřitelný Trend!

Nejprve připravte si suroviny. Budete potřebovat 500 g zakysané smetany, 200 g moučkového cukru, 300 g moučkového tvarohu, 3 lžíce šťávy z citronu a 300 g smetanového sýra.

Všechny ingredience smíchejte dohromady v elektrickém mixéru nebo v míse. Míchejte dokud se ingredience nespojí dohromady a vytvoří homogenní hmotu.

Poté na dortovou formu namažte máslo a vysypte mouku. Přelijte směs do formy a rozprostřete ji po celém povrchu.

Dejte formu do trouby vyhřáté na 190 stupňů Celsia a pečte 30 – 40 minut. Až je dort upečen, nechte jej vychladnout na mírné teplotě.

Na závěr dezertu můžete ozdobit čerstvou smetanou, kousky čerstvého ovoce nebo čokoládovými oblázky.

Tento nepečený dort zakysané smetany je jednou z nejjednodušších a nejchutnějších dezerů, které můžete udělat. Je to skvělý způsob, jak obohatit váš jídelníček. Tak co, kdy se pustíte do vaření?

Závěr

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Nepečený Dort Ze Zakysané Smetany je velmi oblíbeným dezertem v České republice. Je to velmi jednoduchý dezert, který se skládá z vrstev piškotů, krému a zakysané smetany. Dort je velmi nízký a má velmi jemnou strukturu. Jeho chuť je velmi krémová a sladká.

Napsat komentář